Uroczyste pożegnanie Księdza Wikarego Jana Gacka.

wpis w: Aktualności | 0

W niedzielę, 11 sierpnia, podczas Mszy św. odbyło się uroczyste pożegnanie Księdza Wikarego Jana Gacka. Ksiądz Jan po pięciu latach posługi w naszej Parafii zdecydował o powrocie do rodzimej Diecezji Krakowskiej. Jak sam stwierdził, używając starego przysłowia ludowego: „Każdy tam ciągnie, gdzie się ulągnie”. Sercem ksiądz Jan pozostał zatem w swoich rodzimych stronach, do których zapragnął powrócić. Podczas uroczystego pożegnania nie zabrakło podziękowań, chwil wzruszeń i wspomnień z okresu duszpasterzowania w naszej Parafii. Jak słusznie zauważył Ksiądz Proboszcz, nie żegnamy się na zawsze z księdzem Janem. Liczymy na Jego gościnną obecność podczas uroczystości w naszej Parafii, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Księże Janie! Dziękujemy za te pięć lat głoszenia Słowa Bożego w naszym kościele i życzymy Bożego błogosławieństwa na dalszej drodze Twojej duszpasterskiej posługi.