Podarunki od Świętego Mikołaja na Mszy św. roratniej :)

wpis w: Aktualności | 0

W czwartek, 6 grudnia, obchodziliśmy tradycyjnie dzień Świętego Mikołaja. Bardzo „zapracowany” w tym dniu Mikołaj znalazł chwilę czasu, aby niespodziewanie pojawić się także w naszym kościele. Tuż po zakończeniu wieczornej Mszy św. roratniej obdarowywał Parafian słodkimi upominkami. Jego obecność była dowodem na to, że dzieci w naszej Parafii były grzeczne przez cały rok i zasłużyły na prezenty 🙂 Święty Mikołaj nie zapomniał również o starszych członkach naszej parafialnej społeczności – także oni zostali uhonorowani słodkimi podarkami. Rozdanych zostało ponad 120 paczek, które powstały dzięki hojności sponsora, Pana Mieczysława Rakowskiego, za co serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich Obdarowanych. To już drugi rok pod znakiem wizyty Świętego Mikołaja w progach naszej Parafii. Wygląda na to, że Jego wizyta stanie się kolejną z naszych parafialnych tradycji. Jeśli oczywiście znów będziemy grzeczni przez cały rok i zasłużymy na prezenty… 😉