Ogłoszenia duszpasterskie: VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019

wpis w: Uncategorized | 0

VI Niedziela Zwykła

17.02.2019

Każdy z nas cieszy się, kiedy odczuwa sympatię i życzliwość ze strony przyjmującego gospodarza. Uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy gośćmi u Pana Boga, On przyjmuje nas serdecznie i z radością. Przy Nim czujemy się bezpieczni, bo On kocha każdego człowieka. Radość sprawia Bogu bycie u nas w gościnie, co ukazał w przyjściu swojego Syna Jezusa Chrystusa. Mamy ogromną okazję spotkania i wielką szansę, aby Pana Boga ugościć.

Składka pod chórem na potrzeby naszego Kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składamy – Bóg zapłać.

a. w piątek, 22 lutego – święto Katedry Św. Piotra, apostoła.

2. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy.

3. Podobnie jak w zeszłym roku będą zbierane ofiary na sprzątanie kościoła. Proponowana kwota od rodziny to nadal 20 zł. Bardzo prosimy, aby osoby, które zbierały w tamtym roku zgłosiły się za tydzień do zakrystii po odbiór zeszytów z wpisanymi ubiegłorocznymi darczyńcami. Już dziś dziękujemy za i ch posługę.

4. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu Dnia Chorego. Szczególne podziękowania wszystkim Paniom, które upiekły placki i pomagały podczas spotkania. Dziękujemy: Piekarni Jakub za chleb i ciasto, Panu Mieczysławowi Rakowskiemu za ofiarowane bezpłatnie – mandarynki, banany, pomarańcze; Czarnemu Groniu za przekazane na stół spotkania – tymbaliki; Strażakom za udostępnienie stołów i krzeseł.

5. Po Mszy można nabyć naszą gazetkę parafialną, oraz prasę katolicką.

Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

Niech łaska Boża umacnia nas dobrym postępowaniu.