Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Wielkanocna -Niedziela Biblijna 15.04.2018

wpis w: Uncategorized | 0

III Niedziela Wielkanocna

15.04.2018

Dziś 3 niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela biblijna. Zmartwychwstały Pan sam wyjaśnia Pisma, pozwalając nam zrozumieć ich sens. Zaprasza nas do swojego stołu Słowa i Eucharystii, abyśmy umocnili wiarę w jego paschalne zwycięstwo.

Dziś pod chórem zbierana jest składka na potrzeby naszego Kościoła. Również dzisiaj ofiarą do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów. Za wszystkie złożone ofiary składamy; serdeczne Bóg zapłać.

1. W piątek, 20 kwietnia, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

1. W przyszłą niedzielę, 22 kwietnia, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w kościele.

1. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w maju, będzie we wtorek 17 kwietnia, po Mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek, po Mszy św. wieczornej. W tym tygodniu biblijnym szczególnie zapraszamy nowych parafian do pogłębiania Pisma świętego.

1. Osoby chętne na wyjazd „Przywitania Pielgrzymów” w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach proszone są o zapisanie się u P. Edyty Nogi. Koszt wyjazdu to 25 zł .Liczba miejsc ograniczona

1. Po Mszy św. u ministrantów można nabyć naszą gazetkę parafialną i prasę katolicką.

Życzymy dobrego wypoczynku niedzielnego i opieki Bożej na cały tydzień.