Ogłoszenia parafialne: XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019

XXIV Niedziela Zwykła

15.09.2019

Bóg o nikim nie zapomina i nikogo nie przekreśla. Swoją szczególną troską otacza tych, którzy błądzą. Nie pozostawia ich na pastwę losu, lecz zawsze o nich pamięta. Wielką radość sprawia Mu, gdy odnajdzie się każdy zagubiony. Bóg postępuje z nami jak miłosierny Ojciec, okazując serce wszystkim ludziom. Zawierzmy Mu się również wtedy, kiedy obraliśmy złą drogę, ponieważ Bóg jest gotowy przebaczyć nam naszą winę, jeśli wyrażamy żal i pragniemy poprawy.

W dniu dzisiejszym, z racji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, ofiarą do puszek wesprzyjmy Radio diecezjalne Anioł Beskidów. Dziś także pod chórem składka na potrzeby naszego kościoła.

a. W poniedziałek, 16 września – wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa,

b. W środę, 18 września – święto Świętego, Stanisława Kostki, zakonnika, , Polski

c. w piątek, 20 września – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. W tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca,

d. w sobotę, 21 września – święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,

2. We wtorek Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 17.00. Następnie Msza św. Zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Matki Bożej.

3. W środę , piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.

4. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30, modlitwy do Matki Bożej Fatimskiej. Różaniec o godz. 11.00 prowadzony przez Krąg Biblijny. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie.

5. Po Mszy św. u ministrantów można nabyć naszą gazetkę parafialną i prasę katolicką.

Błogosławionej niedzieli i moc łaski Bożej na cały tydzień.