Ogłoszenia duszpasterskie: XXXIII Niedziela Zwykła -15.11.2020

XXXIII Niedziela Zwykła

15.11.2020

Jako żywe kamienie duchowej świątyni przychodzimy do Chrystusa, byśmy jako lud odkupiony mogli się z Nim spotkać na sprawowaniu sakramentalnej Ofiary. To On oddala od nas wszystkie przeciwności i leczy nasze choroby. Zbawcze działanie Jezusa ma man pomóc w pełnieniu woli Bożej.

Dziś składka pod chórem na potrzeby naszego kościoła. Ofiary można również przekazać za pomocą konta bankowego parafii, które jest na stronie internetowej naszej parafii w zakładce – kontakt Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne – Bóg zapłać.

a. we wtorek, 17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,

b. w środę, 18 listopada -wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. W tym dniu przypadają imieniny Księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętamy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko – Żywieckiego i całej diecezji,

c. w piątek, 20 listopada – wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Oddajemy także cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca,

d. w sobotę, 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień imienin Ks. Biskupa Janusza Zimniaka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Seniora,

2. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia we wtorek o godz. 17.00. Bezpośrednio po nowennie Msza św. wieczorna. Zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo Maryi.

3. W przyszłą niedziele, 22 listopada, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy od 1 – 8 listopada przychodzili tutaj do kościoła na Różaniec Do Granic Nieba i modlili się w intencjach: naszej Ojczyzny; o szacunek do daru życia od poczęcia do naturalnej śmierci; o ustanie epidemii.

5. Po Mszy można nabyć naszą gazetkę parafialną, oraz prasę katolicką.

Życzymy dobrej spokojnej niedzieli i obfitego błogosławieństwa na cały tydzień.