Ogłoszenia duszpasterskie: XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019

XXV Niedziela Zwykła

22.09.2019

Pan Bóg powierzył nam dobra tego świata. On jest dawcą wszystkich darów i chce żebyśmy w dużych i małych sprawach obchodzili się z nimi właściwie. Przed Stwórcą będziemy musieli kiedyś zdać rachunek ze swojego życia, podejmowanych czynów i realizowanych obowiązków czy zadań. To, czym dysponujemy, ostatecznie zawdzięczamy nie sobie, lecz Bogu, któremu winniśmy permanentną wdzięczność.

W zeszłą niedziele, na potrzeby kościoła została zebrana ofiara w wysokości 7080 zł. Na Radio Anioł Beskidów została zebrana składka do puszek w kwocie 505 zł . Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na wyżej wymienione cele.

a. W poniedziałek, 23 września – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera

b. We wtorek, 24 września – święto Rocznicy Poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej

c. W piątek, 27 września – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

d. W sobotę, 28 września – wspomnienie Świętego Wacława, męczennika,

2. We wtorek Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 17.00. Następnie Msza św. Zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Matki Bożej.

3. Od przyszłej niedzieli, 29 września, sprawowana będzie Msza św. niedzielna popołudniowa o godz. 14.00.

4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Prosimy wszystkich należących do Rady o przybycie na spotkanie.

5. XII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w sobotę, 28 września. Program – godzina 10.00: Droga Krzyżowa, godzina 12.30: Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Romana Pindla. Po liturgii odbędzie się piknik rodzinny, a o godzinie 15.00 Akt zawierzenia rodzin Matce Bożej.

6. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł.

7. Po Mszy można nabyć u ministrantów gazetkę parafialną oraz prasę katolicką.

Dobrego wypoczynku niedzielnego i błogosławionego tygodnia.