Ogłoszenia duszpasterskie: XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018

XIV Niedziela Zwykła

08.07.2018

Pytanie o Jezusa należy do zawsze aktualnych. Odpowiedzi bywają różne, w zależności od sytuacji życia, okoliczności czy doświadczanych wydarzeń. Pomimo tej polaryzacji stanowisk, uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy jedno z Tym, który chce być naszym Panem i Zbawicielem. Wyznając wiarę w Jezusa stajemy się uczestnikami Bożej miłości.

a. W środę, 11 lipca, – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy
b. W czwartek, 12 lipca – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
c. W piątek, 13 lipca – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30, modlitwy do Matki Bożej Fatimskiej. Różaniec o godz. 11.00 prowadzony przez Akcję Katolicką. Zapraszamy do modlitwy.

3. Za tydzień w niedzielę, składka na potrzeby naszego Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Osoby zainteresowane Pieszą Pielgrzymką z Hałcnowa na Jasną Górę w dniach 6-11 sierpnia 2018 r. proszone są, o pilny kontakt z P. Edytą Nogą, do 10 lipca w celu uregulowania niezbędnych formalności. Koszt pielgrzymki:
– dzieci i młodzież od 9 do 15 roku życia – 40 zł
– dorośli – 70 zł.

5. Poszukujemy osoby do pomocy przy sprzątaniu kościoła. Sprzątanie odbywa się zazwyczaj w każdą sobotę od godz. 8.00 i trwa ok. 2 godzin. Bardzo prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.

6. Po Mszy św. można nabyć u ministrantów gazetkę parafialną i prasę katolicką.

Dobrej i miłej niedzieli.

Niech Bóg błogosławi naszym wysiłkom

podejmowanym w nadchodzącym tygodniu.