Plan spotkań modlitewnych dla przedstawicieli rodzin z naszej parafii

wpis w: Aktualności | 0

Plan spotkań modlitewnych dla przedstawicieli rodzin z naszej parafii

 

W związku z istniejącą pandemią nie ma wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Natomiast zapraszamy przedstawicieli rodzin na spotkanie kolędowe w kościele. Program takich spotkań to: Eucharystia i krótka adoracja Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie ze śpiewem kolęd. Pragniemy zawierzyć nasze rodziny Nowonarodzonemu Jezusowi. Chcemy, abyście Boże błogosławieństwo, które otrzymacie przekazali pozostałym członkom rodziny. Również chcemy ofiarować wam wodę święconą oraz kredę, abyście podczas wspólnej modlitwy z rodziną w zastępstwie księdza poświęcili wasze mieszkania i tradycyjnie oznaczyli drzwi waszych domostw. Plan tych spotkań modlitewnych został umieszczony również w gazetce i gablotce. Przed Mszą będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi.

Prosimy  o dostosowanie  się do tego planu. Gorąco i serdecznie zapraszamy:

Szczęśniaki, Haczki  –  04.01.

Jagódki, Mydlarze – 05.01

Za Kościołem, Sordyle – 07.01

Młocki Górne – 08.01

Młocki Dolne, Leśniczówka, Kluka, Kierczaki – 09.01

Polaki, Potrójna, Hajosty  – 11.01

Szafarze – 12.01

Urbanki, Moskwiki – 13.01

Praciaki, Potok Kubikowski – 14.01