Pielgrzymka do Łagiewnik

wpis w: Aktualności | 0

PIELGRZYMOWANIE DO JEZUSA MIŁOSIERNEGO

W poniedziałek, 30 kwietnia, ok. godz. 9.45. zaczęli się gromadzić pierwsi uczestnicy pieszej pielgrzymki ze swoimi plecakami. Na parkingu przy kościele czekał już na nich autobus, aby ich zawieść do Hałcnowa – gdzie  o godz. 12.00 była sprawowana Msza św., której przewodniczył Ks. Bp. Ordynariusz Roman Pindel.

Kiedy już wszyscy dotarli  i „zacumowali” w autobusie  widać było, że są pełni radości i na sercu i buzi. Zgodnie z planem pielgrzymi o godz. 10.15 wyruszyli do Hałcnowa na Eucharystię z ks. Biskupem. Przed wyjazdem, ks. Proboszcz przyszedł, by modlitwą, błogosławieństwem i dobrem słowem wyprawić pielgrzymów na drogę do Miłosiernego Pana Jezusa.

Cieszymy się, że z naszej parafii 50 osób w różnym wieku: dzieci, młodzież,i starsi wybrali  się na pielgrzymowanie. Magiczną pięćdziesiątkę ks. Proboszcz Krzysztof nazwał „PIELGRZYMKOWĄ STONOGĄ”.

Wszystkich Pielgrzymów pozdrawiamy i obiecujemy modlitwę .

Życzymy opieki Aniołów Stróżów i naszego Patrona Św. Jakuba.

Błogosławionej drogi.