Msza na zakończenie roku szkolnego i nowi Ministranci w szeregach parafii.

wpis w: Aktualności | 0

Wakacji nadszedł czas… 🙂 Miniony rok szkolny był dość nietypowy i trudny. W związku z epidemią koronawirusa przyszło nam zmierzyć się z przymusową izolacją i nowymi sposobami nauki w domu. Wielu uczniów zdążyło w tym czasie zatęsknić za prawdziwą szkołą i rówieśnikami. Za wszystkie chwile tego czasu wytężonej nauki, te radosne, ale i te trudne doświadczenia, uczniowie podziękowali Bogu w miniony czwartek podczas Mszy św. na zakończenie roku szkolnego. Podczas Mszy w poczet Ministrantów naszej parafii zaliczeni zostali dwaj nowi adepci: Oliwier i Szymon. Ksiądz Wikary zapewnił, że chłopcy sumiennie przygotowali się do nowej posługi. Serdecznie witamy ich w gronie Ministrantów, a wszystkim uczniom rozpoczynającym wakacje życzymy wiele słońca i błogosławionego odpoczynku.