HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!

wpis w: Aktualności | 0

5 stycznia w Domu Strażaka odbyło się po raz kolejny świąteczne spotkanie, które było niepowtarzalną okazją do wspólnego kolędowania. Zostało ono zorganizowane dzięki współpracy przedstawicieli naszej Parafii z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Rzykach. Wszyscy zgromadzeni w strażnicy mogli obejrzeć tradycyjne jasełka przygotowane przez uczniów, nauczycieli i Radę Rodziców.  Po przedstawieniu odbył się koncert kolęd. Na scenie zaprezentowały się liczne grupy, w tym m.in. przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich, Straży Honorowej NSPJ, nauczycieli, scholii parafialnej. Na scenie wybrzmiały popularne i mniej znane kolędy i pastorałki, a zgromadzona widownia chętnie wspierała występujących w ich wokalnych zmaganiach. Całość imprezy uświetnił końcowy występ księdza Proboszcza i księdza Wikarego, okraszony dużą dawką poczucia humoru.