Harmonogram Mszy Kolędowych

wpis w: Aktualności | 0

W związku z istniejącą pandemią nie ma wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Natomiast zapraszamy rodziny  na spotkanie w kościele. Program takich spotkań to: Eucharystia i krótka adoracja Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie ze śpiewem kolęd. Pragniemy zawierzyć wasze rodziny Nowonarodzonemu Jezusowi. Chcemy, abyście Boże błogosławieństwo, które otrzymacie przekazali pozostałym członkom rodziny. Również chcemy ofiarować wam wodę święconą oraz kredę, abyście wspólnie z rodziną się pomodlili i w zastępstwie księdza poświęcili wasze mieszkania i tradycyjnie oznaczyli drzwi waszych domostw.  Plan tych spotkań modlitewnych zostały  umieszczone w gazetce, na stronie internetowej parafii i gablotce. Przed Mszą będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Prosimy  o dostosowanie  się do tego planu. Gorąco i serdecznie zapraszamy.

Szczęśniaki, Haczki  –  28.12.             Szafarze – 05.01

Jagódki, Mydlarze – 29.12                  Młocki Dolne, Leśniczówka  Kluka, Kierczaki – 08.01

Za Kościołem, Sordyle – 30.12           Urbanki, Moskwiki – 10.01

Młocki Górne – 03.01                        Praciaki, Potok Kubikowski – 11.01

Polaki, Potrójna, Hajosty  – 04.01

Jeśli ktoś chciałby zaprosić na indywidualną kolędę lub w celu poświecenia nowego domu prosimy o zgłoszenie i omówienie się w zakrystii.