Eliminacje do Letniego Turnieju BoskoCup

wpis w: Aktualności | 0

W sobotę nasi ministranci i lektorzy uczestniczyli w kolejnej edycji Turnieju BoskoCup, tym razem w rozgrywkach letnich (na boisku trawiastym). Ze względu na to, że zgłosiło się wiele drużyn, organizatorzy musieli zorganizować eliminacje w poszczególnych okręgach, by wyłonić finalistów. Nasza parafia rozgrywała mecze w okręgu kęckim, na stadionie klubu sportowego TS Hejnał. Zarówno ministranci, jak i lektorzy, pokazali świetną grę. Na naszym koncie były porażki, remisy, ale też zwycięstwa, które doprowadziły nas do wyjścia z grupy. Ministranci i lektorzy z Rzyk zagrają w finałach XV sezonu turnieju BoskoCup w Bielsku Białej 17 czerwca.     Gratulujemy im wczorajszego sukcesu i życzymy ducha walki na czerwcowe starcia finałowe.

fot.: www.boskocup.pl